جراحی های زیبایی زنان

همانطور که اثر سن یا عدم مراقبت های پوستی بر صورت‌ خود را نشان می‌دهد، اندام‌های زنانه هم مشمول سن و سال و یا تغییرات ظاهری زودهنگام قرار می‌گیرند واین موضوع می‌تواند افزایش عمل‌های جوان سازی را توجیه کند. جراحی های زیبایی زنان (جوانسازی واژن) با افزایش اعتماد به نفس و حس اطمینان بخشی امروزه مورد توجه قرار گرفته است و گامی مطمئن در بهبود کیفیت زندگی زناشویی است.

 

انواع جراحی های زیبایی زنان

 انواع این روش‌ها شامل واژینوپلاستی و لابیاپلاستی می شوند. واژینوپلاستی با لیزرهمانطور که از نام آن هم پیداست نوعی عمل جراحی پلاستیک واژن می باشد. این عمل به شما کمک می کند که چین و چرک های و افتادگی های ناحیه واژن را برطرف بسازید. لابیاپلاستی عملی است که در آن لبه های اطراف واژن (لابیا) و به جهت تغییر شکل آنها انجام می پذیرد.

در طی این عمل لب های داخلی و خارجی در صورت بد فرم شدن و شل شدن، جمع و کوچک می شوند و در صورت نامتقارن بودن نیز عمل قرینه سازی صورت می گیرد که سبب زیبا شدن ظاهر ناحیه می شود.

یکی دیگراز اعمال زیبایی که برای زنان انجام می شود تنگ کردن واژن است که طی آن اندازه واژن کاهش می یابد. به این عمل نیز پرینورافی می گویند.این دو عمل در جهت زیبا سازی ناحیه خارجی واژن صورت می گیرد.

به اشتراک بگذارید :